Flexiseq

NB! Toode on välja müüdud

Tootetutvustus, otstarve

Geel välispidiseks kasutamiseks liigesevalu toeks. Flexiseq® määrib liigestevahelist kõhre, mis võib aidata vähendada valu ja jäikust ning parandada halvenenud liigesetalistust, mida seostatakse osteoartriidi kõikide etappidega.

Flexiseq® on valge või kollakas geel 50-grammises tuubis.

Kasutamisjuhised

Flexiseq’i kasutamine kaks korda päevas võib aidata leevendada valu juba 2 päevaga. Täieliku mõju ilmnemiseks võib aga kuluda mitu päeva toote pidevat kasutamist.

Kuidas Flexiseq’i kasutada:
Flexiseq on mõeldud ainult välispidiseks kasutuseks, vältige kontakti silmadega. Kui toode satub silma, loputage koheselt puhta veega. Kui arst pole soovitanud teisiti, kasutage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul liigest ümbritseval alal. Kandke peale vastavale liigesele sobiv kogus geeli:

– põlve, õla või puusa korral nimetissõrme-pikkune joon;
– hüppeliigese, randme või ühe käe sõrmede korral poole nimetissõrme pikkune joon;
– tähtis on leida sobiv kogus määritava liigese jaoks;
– pärast geeli kasutamist peske käsi;
– enne määritud koha kinnikatmist tuleb sel lasta kuivada. Selle tegematajätmine vähendab toote efektiivsust.
– laske pealekantud Flexiseq geelil enne kinnikatmist vähemalt 10 minutit kuivada või kuni määritud piirkond on
puudutamisel kuiv;
– kui geelil kulub kuivamiseks kauem kui 10 minutit, siis kasutasite liiga palju geeli ja peaksite järgmine kord vähem kasutama;
– kui kuivamiseks kulub vähem kui 10 minutit, peaksite järgmine kord kasutama rohkem geeli.

Kuivamisaja vähendamiseks:
– soojendage enne geeli kasutamist nahka.
– võite pärast määrimist kasutada fööni keskmisel temperatuuriastmel, et vähendada kuivamisaega umbes 2 minutile.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ärge kasutage Flexiseq’i, kui olete allergiline (ülitundlik) Flexiseq’i mõne koostisosa suhtes. Ka lahtistel haavadel, katkisel või põletikulisel nahal või limaskestadel (kehaõõnsuste, nagu suu, nina või silmade ääred).
Rasedus ja imetamine: Flexiseq’i pole kliinilistes uuringutes rasedate naiste peal testitud ja seega pole geeli kasutamine raseduse ajal soovitatav, välja arvatud juhul, kui arst seda vajalikuks peab. Ei ole teada, kas Flexiseq on imetamise ajal lapsele ohtlik. Enne toote kasutamist küsige nõu arstilt või apteekrilt.
Kasutamine lastel: Flexiseq’i pole veel laste peal testitud. Lastel kasutamisel küsida nõu arstilt.

Võimalikud kõrvaltoimed

Flexiseq’iga seoses ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid teada. Kliinilistes testides põhjustas Flexiseq kasutuskohas kergeid nahaärritusi, nagu erüteemi, kuivust ja löövet. Need olid tavaliselt leebe kuni keskmise intensiivsusega, lühiajalised ja möödusid iseenesest. Ravisekkumine polnud vajalik.
Kõrvaltoimed, mis puudutavad nahka ja nahaaluskudet (pehmet kudet kasutuspiirkonna naha all) võivad ilmneda umbes kaks nädalat pärast geeli kasutamise alustamist, kuid peaksid kaduma iseenesest, kui te toote kasutamist jätkate. Püsivate kõrvaltoimete tekkimisel vähendage annust (nt üks kord päevas kahe korra asemel). Kui see ei aita, siis lõpetage toote kasutamine, kuni probleem laheneb, milleks võib kuluda mitu päeva. Naha paranemise järel võite hakate toodet uuesti kasutama, kui puuduvad tõendid allergilisest reaktsioonist. Kui ükskõik milline kõrvaltoimetest muutub tõsiseks või kui te märkate mõnda kõrvaltoimet, mida selles infolehes ei ole
nimetatud, palun rääkige sellest oma arstile või apteekrile.

Koostoimeid ravimitega pole teada.

Säilitamisjuhised

Pärast avamist säilitada temperatuuril +8°C kuni +25°C ja kasutada kolme kuu jooksul.

Netokogus
50g

Hind 32 €