Uuring kõrgenenud kolesterooliga patsientidele

Hetkel on Innomedicas käimas uuring, mille eesmärk on välja selgitada, kas uuringuravim võib aidata vältida kardiovaskulaarseid sündmusi (südameinfarkt, ajuinsult ning südame-ja veresoonkonnaga seotud surmad.

Uuringuravim on loodud langetama LDL-kolesterooli (nn. halb kolesterool) ning seeläbi aitab vähendada ka oluliste südamehaiguste teket.

Peamised sobivuskriteeriumid on järgmised:

– Olete 40 aastane või vanem
– Teil on kõrgenenud LDL kolesterooli näit (vajadusel teostatakse vereanalüüs)

-Teile on määratud tablettravi ning olete seda raviskeemi jälginud vähemalt 4 nädalat

– Teil on diagnoositud südame- ja veresoonkonna haigus (südameinfarkt, ajuinsult või perifeersete arterite haigus)

Uuringu jooksul jälgib arstidest ning õdedest koosnev meeskond tähelepanelikult Teie tervist. Kõik uuringuravimid ja uuringuga seotud analüüsid on Teile tasuta. Uuringus osalemine ei ole tasustatud, kuid Teile võidakse hüvitada osalemise ajal tekkivad reisikulud.

Saamaks uuringu kohta rohkem teavet helista meile 6109434 või broneeri aeg arsti visiidile veebiregistratuuris www.innomedica.ee

Uuringus osalemine on vabatahtlik. Meiega ühenduse võtmine ei kohusta Teid uuringus osalema.

*Uuring on kooskõlastatud Tervisearengu Instituudi Inimuuringute Eetikakomitee ja Ravimiametiga. Sotsiaalministri 17.02.2005 määruse nr 23 „Ravimi kliinilise uuringu teostamise ja kord“ kohustab teavitama, et „tegemist on teadusliku uuringuga, millega võib kaasneda oht osaleja tervisele“.

Tel: +372 610 9434
E-post: info@innomedica.ee