Füsioteraapia

Füsioterapeut on spetsialist, kes aitab inimestel taastuda vigastustest ja operatsioonidest ning parandada nende füüsilist tervist ja kehalist funktsioonaalsust.

Broneeri aeg füsioteraapiasse,
helista 6419510 või 6109434

Fusioteraapia-2.jpg

Innomedica füsioterapeudid

Maarit-vaike.jpg

Maarit Junolainen

Vastuvõtud: Sõjakooli tn 10

Sander-vaike.jpg

Sander Jürs

Vastuvõtud: Narva mnt 7 ja  Sõjakooli tn 10

Joakim-vaike.jpg

Joakim Jaak Ungerson

Vastuvõtud: Sõjakooli tn 10

Mis on füsioteraapia

Füsioteraapia on teraapiavorm, mis kasutab erinevaid füüsilisi meetodeid ja tehnikaid, et parandada inimeste tervist, funktsioonaalsust ja heaolu. Füsioteraapia võib hõlmata erinevaid meetodeid, sealhulgas manuaalteraapiat, terapeutilisi harjutusi, elektroteraapiat, massaaži ja muud. Meie füsioterapeudid kohandavad oma raviplaani vastavalt teie vajadustele ja eesmärkidele, et tagada teie edukas tervenemine.

Kuidas toimub füsioterapeudi vastuvõtt

Meie füsioterapeudid alustavad teie vastuvõttu teie tervise ajaloo ja kaebuste põhjaliku hindamisega. Seejärel viivad nad läbi füüsilise hindamise, et määrata kindlaks teie terviseseisund ja vajadused. Pärast seda koostab füsioterapeut teie jaoks individuaalse raviplaani, mis hõlmab terapeutilisi harjutusi, venitusi ja muid füsioteraapia meetodeid. Teie füsioterapeut jälgib teie edusamme ja kohandab raviplaani vastavalt teie edenemisele.

Seljavalu ja alaseljavalu ravi

Selja- ja alaseljavalu on tavalised probleemid, millega meie füsioterapeudid sageli tegelevad. Meie füsioterapeudid alustavad vastuvõttu põhjaliku hindamisega, et määrata kindlaks teie valu põhjus. Seejärel koostab füsioterapeut teie jaoks individuaalse raviplaani. Tihti on teil juba parem peale esimest visiiti, kuid alaseljavalu ravi on siiski pikem protsess mis võtab tavaliselt kauem aega

Broneeri aeg füsioteraapiasse,
helista 6419510 või 6109434

Broneerida saab ka e-maili teel: sport@innomedica.ee

Vastuvõtuajast loobumisel palume teavitada meid vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab OÜ Innomedica endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata vastuvõtu tasu kehtiva hinnakirja järgi.

Kingi füsioteraupeudi kinkekaart sõbrale!

Kinkekaardi tellimiseks kirjuta info@innomedica.ee

Scroll to Top