Füsioteraapia Innomedicas

Füsioteraapia aitab spordivigastuste, seljavalu, pea- ja kaelavalu, liigesvalu, traumajärgse taastusravi korral. Innomedica spordimeditsiini keskuses töötavad kogenud füsioterapeudid, kes aitavad teid erinevate füüsiliste vaevuste korral.

Võtke meiega ühendust kui kannatate valude käes. Samuti kui olete taastumas vigastusest või operatsioonist. Leiame teie murele lahenduse.

Broneeri aeg füsioteraapiasse,
helista 6419510 või 6109434

Füsioteraapia

Füsioterapeudid

Füsioterapeut Maarit Junolainen

Maarit Junolainen

Vastuvõtud: Sõjakooli tn 10

Füsioterapeut Sander Jürs

Sander Jürs

Vastuvõtud: Narva mnt 7 ja  Sõjakooli tn 10

Millal pöörduda füsioterapeudi poole?

Füsioterapeudi juurde on soovitatav pöörduda erinevate lihas- või liigesvaludega inimestel.

 • valu korral, kui see süveneb teatud liigutuste või tegevuste ajal
 • kui valu on väga tugev ja mõjutab teie liikumist
 • spordivigastuste korral
 • seljavalu korral
 • pea- ja kaelavalu korral
 • liigesvalu korral
 • traumajärgse taastusravi korral
 • artriit ja muud liigesehaigused
 • Operatsiooni järgseks taastumiseks
 • Rühiprobleemide korral
 • Pikka aega kestnud valud, mis ei lase teil tegeleda füüsilise tegevuse või spordiga

Füsioteraapia aitab krooniliste valude või vigastuste korral, kui need mõjutavad teie igapäevaelu. Tihti suunavad arstid patsiendi füsioteraapiasse pärast operatsiooni või infarkti.

Füsioteraapia ravivõteteks võivad olla:

 • terapeutilised harjutused ja sulle sobiva harjutuskava koostamine
 • pehmekoeteraapia
 • liigeste mobiliseerimine või manipulatsioonid
 • pehmete kudede tehnikad, nagu massaaž
 • kinesioteipimine
 • asendravi

Füsioteraapia eesmärk on vähendada valu ja suurendada liigesliikuvust, kasutades erinevaid meetodeid ja tehnikaid. Juhul kui tegemist on püsiva vigastuse või haigusega, siis keskendutakse kaasnevate kahjustuste vähendamisele või seisundi säilitamisele. Oleme spetsialiseerunud luu- ja lihaskonna probleemide ravile, mis hõlmavad liigeste, sidemete, lihaste, kõõluste ja närvide vigastusi. 

 

Füsioteraapia eest on võimalik tasuda ka Stebby kontolt.

Füsioterapeudi vastuvõtt 45 min – 55 eurot

Õpilastele ja mittetöötavatele pensionäridele – 45 eurot

Mis on füsioteraapia

Füsioteraapia on teraapiavorm, mis kasutab erinevaid füüsilisi meetodeid ja tehnikaid, et parandada inimeste tervist, funktsioonaalsust ja heaolu. Füsioteraapia võib hõlmata erinevaid meetodeid, sealhulgas manuaalteraapiat, terapeutilisi harjutusi, elektroteraapiat, massaaži ja muud. Meie füsioterapeudid kohandavad oma raviplaani vastavalt teie vajadustele ja eesmärkidele, et tagada teie edukas tervenemine.

Kuidas toimub füsioterapeudi vastuvõtt

Meie füsioterapeudid alustavad teie vastuvõttu teie tervise ajaloo ja kaebuste põhjaliku hindamisega. Seejärel viivad nad läbi füüsilise hindamise, et määrata kindlaks teie terviseseisund ja vajadused. Pärast seda koostab füsioterapeut teie jaoks individuaalse raviplaani, mis hõlmab terapeutilisi harjutusi, venitusi ja muid füsioteraapia meetodeid. Teie füsioterapeut jälgib teie edusamme ja kohandab raviplaani vastavalt teie edenemisele.

Seljavalu ja alaseljavalu ravi

Selja- ja alaseljavalu on tavalised probleemid, millega meie füsioterapeudid sageli tegelevad. Meie füsioterapeudid alustavad vastuvõttu põhjaliku hindamisega, et määrata kindlaks teie valu põhjus. Seejärel koostab füsioterapeut teie jaoks individuaalse raviplaani. Tihti on teil juba parem peale esimest visiiti, kuid alaseljavalu ravi on siiski pikem protsess mis võtab tavaliselt kauem aega.

Vale kehahoiak 

Teie kehahoiak ei pruugi olla midagi, millele te kogu tööpäeva jooksul suurt tähelepanu pöörate, kuid kui seljas, kaelas ja jalgades hakkavad ilmnema valud või vigastused, võib teie kehahoiak olla üheks teguriks.

Kontoritöötajate sagedaste peavalude üks levinumaid põhjuseid on ebaõigest ergonoomikast tingitud kehv kehahoiak. Seda silmas pidades saab füsioterapeut aidata teil paremini mõista oma asendit, anda nõu oma töökorralduse kohta ja parandada asendilihaste funktsiooni, et saaksite vältida neid närivaid asendivalusid.

Üldiselt töötab füsioterapeut välja spetsiaalsed harjutused, et tugevdada asendi lihaseid ja juhendab teid kogu paranemisprotsessi vältel.

Harjutused alaselja valu korral

Kui sul on nõrk kuni mõõdukas alaselja valu, siis tee allolevaid harjutusi igapäevasel. Need harjutused on koostatud meie füsioterpeut Sander Jürsi poolt. Kui valu ei anna järele, siis pöördu meie füsioterpeutide poole.

Broneeri aeg füsioteraapiasse,
helista 6419510 või 6109434

Broneerida saab ka e-maili teel: sport@innomedica.ee

Vastuvõtuajast loobumisel palume teavitada meid vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab OÜ Innomedica endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata vastuvõtu tasu kehtiva hinnakirja järgi.

Füsioteraapia kinkekaart

Kingi füsioteraapia sõbrale!

Kinkekaardi telllimiseks kirjuta info@innomedica.ee

Scroll to Top