Back Vitalizer

BACK VITALIZER (BV) on hea abivahend selja ja  rühiprobleemidega inimestele, kelle pidevaks (igapäevaseks) tööasendiks on istumine, kuna see aitab leevendada valu, kangus- ja väsimustunnet alaseljas, vähendab pinget kaelas ja õlgades.

BV aitab stimuleerida alaselja süvalihaseid ning lõõgastada neid pikaldase istumise korral.

Hind 49,95 €

Back Vitalizer muudab kontoritooli justkui taastusravi vahendiks, mis treenib ja tugevdab alaselga laua taga istudes, kuna aitab treenida ja hoida Su õiget kehahoiakut, parandada istumise asendit ja funktsionaalset tasakaalu.

Back Vitalizer seljatoena aitab lõdvestada selgroo alumisi diske ja närve, samal ajal rahustades ning lõdvestades selja lihaseid.

Padi  sobitub seljaga koheselt, see toetab selga ideaalselt nii autos kui ka lennukis  ning sobib enamikele toolidele, võttes istmel minimaalselt ruumi.

Back Vitalizer õhkpadi on kompaktne ning kergesti kaasaskantav.
Padi on mõõtmetelt 31×43 cm, valmistatud pvc- ga kaetud õhukindlast kangast. See on elegantne, kerge ja hea vastupidavusega. Padi on täis puhutav, ava on suletav õhukindla korgiga.

Kuidas kasutatakse Back Vitalizerit?

  • Back Vitalizeri kasutamise esimestel nädalatel ära puhu patja liiga täis, kehtib põhimõte – vähem on rohkem.
  • Kui tunned, et BV ei ole istumise all mugav, siis on õhku sees liiga palju. Vähenda õhuhulka kuni istumine muutub mugavaks.
  • Peamine põhjus, miks BV on nii efektiivne, on see, et väikese õhusisaldusega on süvastabiliseerivate lihaste stimuleerimine kõige efektiivsem.
    Kuna 95%-l inimestel on nende lihaste nõrkus, siis on oluline aeglane koormuse suurendamine.
  • BV peal istudes tuleb istuda sirgelt, otse istmikul ning selga ei tohi toetada vastu seljatuge, mitte kallutada ka ette ega taha poole. Tooli iste peab olema horisontaalselt.
  • Soovituslikult võiks BV kasutada vahelduvalt 15-30 min istudes selle peal, seejärel asetada sama kauaks  selja taha.
  • Tähtis on järk-järguline koormuse tõstmine. Umbes kolme kuu pärast peaks inimene suutma istuda BV peal terve päeva.
Scroll to Top