Meie missiooniks on pikendada inimeste kvaliteetset eluiga haiguste ennetuse, varajase avastamise ning efektiivse raviga.
Patsiendi soovil ja meditsiinilisel näidustusel korraldame konsultatsioone kitsaste erialade tunnustatud tippspetsialistide juures ning vahendame keerulisemaid uuringuid. Vajadusel anname teise või kolmanda arvamuse teie diagnoosi või raviplaani kohta kaasates erialade tippspetsialiste.
Meie visooniks on pakkuda oma valdkonnas parima kvaliteediga ning efektiivselt teenuseid.
Meie keskuse kollektiiv:
HEIDI-ANETTE MAARING
Kliendihaldur
ANU TUUL
Kliendihaldur
JAAK TÄLLI
Üldkirurg/Juhataja Kirurg Jaak Tälli on lõpetanud Tartu Ülikooli 1983. aastal ning residentuuri Tallinna Kiirabihaiglas aasta hiljem. Selle järgselt töötas 3 aastat ortopeedi ja rindkeretraumatoloogina samas haiglas. Alates 1986. aastast töötas 10 aasta vältel bronholoogi ja kopsukirurgina Tallinna Kivimäe Haiglas ja järgmisel 4 aastal üldkirurgina Tallinna Keskhaiglas. 1998 aastal nimetati dr Tälli Kivimäe Haigla peaarstiks ning järgmisel 10 aastal töötas ta Kivimäe Haigla juhi, SA Põhja Eesti Regionaalhaigla kliinilise juhi ning Keila Haigla juhatajana. Samaaegselt tegeles dr Tälli pidevalt kliinilise praktikaga. Alates 2010 aastast juhib dr Tälli Innomedica Ravi ja Kliiniliste Uuringute Keskust samas ka ise praktiseerides. Dr Tälli on Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa usaldusarst Eestis. Pikk praktilise töö kogemus erinevatel erialadel võimaldab dr Tällil olla Teile abiks lihtsamate ja keerukamate terviseprobleemide tuvastamisel ning ravivõimaluste leidmisel.
HELEN TÄLLI
Juhatuse liige
SANDRA MEISALU
Reumatoloog Dr. Sandra Meisalu on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2009 ja reumatoloogia residentuuri 2014 aastal. 2014 aastal praktiseeris residentuuri käigus Pariisi Pitié-Salpêtrière haiglas. On osalenud mitmes erinevas rahvusvahelises uurimisgrupis psoriaatilise artriidi ning põletikuliste ja degeneratiivsete liigeshaiguste osas. Samuti on osalenud Eesti süsteemse erütematoosse luupuse levimusuuringu läbiviimisel ning alates 2020 õpib Tartu Ülikooli doktoriõppes, teadustöö valdkonnaks süsteemne erütematoosne luupus. 2019 valiti Eesti Reumatoloogia Seltsi juhatusse ning alates 2022 on Eesti Reumatoloogia Seltsi juhataja. Alates 2014 töötab reumatoloogina põhikohaga Ida-Tallinna Keskhaiglas ning erameditsiinikeskuses Innomedica, samuti tegeleb aktiivselt kliiniliste uuringute läbiviimisega.
REET KORTEL
Üldarst
KATI-LIIS KOKK
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija
CAROLIN KASUK
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija
MARIANN PÕDER (Lapsehoolduspuhkusel)
Kliiniline assistent/Koordinaator
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija
ANNELI BELJAEVA
Kliiniline assistent/Koordinaator
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija
INGER SILLAOTS
Kliiniline assistent
MAARIT JUNOLAINEN
Füsioterapeut
Lõpetanud füsioteraapia erialal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal ning Tartu Ülikooli magistrantuuri 2013. aastal. Spetsialiseerunud täiskasvanute ja spordifüsioteraapiale. Alates 2012. aastast tegutsenud käsipalliklubi HC Tallinn füsioterapeudina, lisaks teinud koostööd Eesti Käsipalliliidu, Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti Korvpalliliidu noortekoondistega ning Eesti Tennise Liiduga. Erialaselt täiendanud ennast pehmekoe- ja manuaalteraapia valdkonnas. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat, kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, et aidata inimesi erinevate skeleti-lihassüsteemi probleemide korral.
SANDER JÜRS
Füsioterapeut
Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2007. aastal füsioteraapia erialal. Õpingute ajal olin kolm kuud Erasmuse programmi raames praktikal Pirkanmaa ametikõrgkoolis Soomes. Füsioterapeudina olen töötanud ligikaudu 10 aastat. Olen osalenud väga paljudel füsioteraapia alastel koolitustel nii Eestis kui välisamaal. Peamiselt olen keskendunud lihas-skeleti süsteemi probleemidele. Oma töös kasutan erinevaid manuaalteraapia meetodeid (pehmekoteraapia, liigeste manipulatsioonid ja mobilisatsioonid) ja kehalisi harjutusi. Olen kohanud väga palju erinevaid füsioterapeutilisi probleeme, seetõttu võib minu poole pöörduda ükskõik millise vigastusega, alati on olemas lahendus. Iseäranis mugavalt tunnen ennast erinevate jooksuspetsiifiliste vigastustega, kuna olen tegelenud ise kesk- ja pikamaajooksuga ning minu klientideks on olnud mitmed Eesti parimad pikamaa jooksjad. Minu motoks on, et füsioterapeut annab tööriistad, aga ennast aidata saab inimene ikkagi ise.
JOAKIM JAAK UNGERSON
Füsioterapeut
Olen omandanud nii bakalaureuse- kui ka magistrikraadi Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal. Lisaks ülikoolile olen täiendanud ning täiendan end pidevalt erinevate füsioteraapia, ortopeedia, treeningu ning toitumise alastel koolitustel. Füsioteraapia haridusele lisaks olen läbinud erinevaid personaaltreeneri kursuseid ning toitumisnõustaja kursuse. Olles lapsest peale erinevate spordialadega tegelenud (korvpall, taipoks, jõutreening, akrobaatika) ning erinevate vigastustega ise kokku puutunud pakub erialaselt huvi (harrastus)sportlaste ülekoormusvigastused ja traumad ning nende ennetamine. Samuti pakub huvi (krooniline)valu ning leian, et koos liikumise ja füsioterapeutiliste võtetega on neist võimalik edukalt jagu saada. Seega oma töös kasutan kombinatsiooni erinevatest füsioterapeutilistest võtetest (manuaalteraapia, pehmekoeteraapia, liigeste mobilisatsioonid ja manipulatsioonid ning kinesioteipimine ja kehalistest harjutustest parimate tulemuste saavutamiseks.
MARI-LY METS
Massöör
Mind on alati huvitanud inimesed – nende töö, vaba aeg, harjumused ning kõik, mis seotud tervislike eluviisidega. Olen lõetanud 2011. aastal Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse eriala. Rekreatiivsed tegevused on need, mis taastavad inimest tööst, loovad tasakaalu töö ja eraelu vahel. Rekreatsioonikorraldaja üheks oluliseks ülesandeks on toetada, suunata ja aidata inimesi mõtestatud vaba aja veetmisel. Üheks selliseks väljundiks on massaaž. Aastal 2012 omandasin Eesti massaaži- ja teraapia koolis massööri kutsekvalifikatsiooni. Pärast kooli suundusin praktikale Šveitsi, Zürichisse – see kogemus andis mulle kui algajale hindamatu kogemuse rahvusvahelises tiimis. Aastatel 2014-2015 töötasin Norwegian Cruiseline ristluslaeva spaas terapeudina. Alates 2015. aastast olen tagasi Eestis ning töötanud Tallinna kesklinna päevaspaas. 2018. aastal omandasin Eesti massaaži- ja teraapia koolis massaažiterapeudi kvalifikatsiooni. Valdan klassikalist-, spordi- ja tai massaaži, kuid töö käigus läbitud koolitustel on sinna lisandanud ka palju teisi massaažiliike, mille mõjutused on kujundanud mulle omast käekirja.
VALERI KOVALJOV
Spordiarst