Meist

Meie missiooniks on pikendada inimeste kvaliteetset eluiga haiguste ennetuse, varajase avastamise ning efektiivse raviga.
Patsiendi soovil ja meditsiinilisel näidustusel korraldame konsultatsioone kitsaste erialade tunnustatud tippspetsialistide juures ning vahendame keerulisemaid uuringuid. Vajadusel anname teise või kolmanda arvamuse teie diagnoosi või raviplaani kohta kaasates erialade tippspetsialiste.
Meie visooniks on pakkuda oma valdkonnas parima kvaliteediga ning efektiivselt teenuseid.

Meie keskuse kollektiiv:

PiltHEIDI-ANETTE MAARING
Kliendihaldur

 

 

RiinaRIINA HEINASTE (Lapsehoolduspuhkusel)
Kliendihaldur/ juhiabi

 

 

AnuANU TUUL
Kliendihaldur

 

 

JaakJAAK TÄLLI
Üldkirurg/Juhataja
Kirurg Jaak Tälli on lõpetanud Tartu Ülikooli 1983. aastal ning residentuuri Tallinna Kiirabihaiglas aasta hiljem. Selle järgselt töötas 3 aastat ortopeedi ja rindkeretraumatoloogina samas haiglas. Alates 1986. aastast töötas 10 aasta vältel bronholoogi ja kopsukirurgina Tallinna Kivimäe Haiglas ja järgmisel 4 aastal üldkirurgina Tallinna Keskhaiglas. 1998 aastal nimetati dr Tälli Kivimäe Haigla peaarstiks ning järgmisel 10 aastal töötas ta Kivimäe Haigla juhi, SA Põhja Eesti Regionaalhaigla kliinilise juhi ning Keila Haigla juhatajana. Samaaegselt tegeles dr Tälli pidevalt kliinilise praktikaga. Alates 2010 aastast juhib dr Tälli Innomedica Ravi ja Kliiniliste Uuringute Keskust samas ka ise praktiseerides. Dr Tälli on Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa usaldusarst Eestis. Pikk praktilise töö kogemus erinevatel erialadel võimaldab dr Tällil olla Teile abiks lihtsamate ja keerukamate terviseprobleemide tuvastamisel ning ravivõimaluste leidmisel.

HelenHELEN TÄLLI
Juhatuse liige

 

 

SANDRA MEISALU
Reumatoloog

 

 

Laura JohannaLAURA JOHANNA TUISK
Üldarst

 

 

ReetREET KORTEL
Üldarst

 

 

MaretMARET HANSEN
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

KATI-LIIS KOKK (Lapsehoolduspuhkusel)
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

MARIANN NETZ
Kliiniline assistent/Koordinaator

Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

AnneliANNELI BELJAEVA
Kliiniline assistent/Koordinaator
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

IngerINGER SILLAOTS
Kliiniline assistent

 

 

MaarjaMAARJA KIVISTIK
Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2012. aastal füsioteraapia erialal, praktiseerinud ka Soomes Jyväskyläs. Pärast seda töötanud aastatel 2012-2013 füsioterapeudina Põhja-Eesti Regionaalhaigla Järelravi kliinikus ning Viimsi Tervis Spa Hotelli raviosakonnas. Spetsialiseerunud nii laste kui täiskasvanute taastusravile. Alates 2014 aastast Võimlemisklubi Janika Diamonds füsioterapeut. Tegelenud nii murdmaasuusatajate, kergejõustiklaste, jalgpallurite, korvpallurite kui ka tennisistidega. Osalenud erinevatel manuaal- ja pehmekoeteraapia koolitustel. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat, kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, aidates inimesi erinevate lihas-skeletisüsteemi probleemide korral.

MaaritMAARIT JUNOLAINEN
Füsioterapeut
Lõpetanud füsioteraapia erialal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal ning Tartu Ülikooli magistrantuuri 2013. aastal. Spetsialiseerunud täiskasvanute ja spordi­füsioteraapiale. Alates 2012. aastast tegutsenud käsipalliklubi HC Tallinn füsioterapeudina, lisaks teinud koostööd Eesti Käsipalliliidu, Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti Korvpalliliidu noortekoondistega ning Eesti Tennise Liiduga. Erialaselt täiendanud ennast pehmekoe- ja manuaalteraapia valdkonnas. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat, kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, et aidata inimesi erinevate skeleti-lihassüsteemi probleemide korral.

Foto SANDER JÜRS
Füsioterapeut
Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2007. aastal füsioteraapia erialal. Õpingute ajal olin kolm kuud Erasmuse programmi raames praktikal Pirkanmaa ametikõrgkoolis Soomes. Füsioterapeudina olen töötanud ligikaudu 10 aastat. Olen osalenud väga paljudel füsioteraapia alastel koolitustel nii Eestis kui välisamaal. Peamiselt olen keskendunud lihas-skeleti süsteemi probleemidele. Oma töös kasutan erinevaid manuaalteraapia meetodeid (pehmekoteraapia, liigeste manipulatsioonid ja mobilisatsioonid) ja kehalisi harjutusi. Olen kohanud väga palju erinevaid füsioterapeutilisi probleeme, seetõttu võib minu poole pöörduda ükskõik millise vigastusega, alati on olemas lahendus. Iseäranis mugavalt tunnen ennast erinevate jooksuspetsiifiliste vigastustega, kuna olen tegelenud ise kesk- ja pikamaajooksuga ning minu klientideks on olnud mitmed Eesti parimad pikamaa jooksjad. Minu motoks on, et füsioterapeut annab tööriistad, aga ennast aidata saab inimene ikkagi ise.

Valeri

VALERI KOVALJOV
Spordiarst

 

 

Foto ANU KAASIK
Spordiarst