Meist

Meie missiooniks on pikendada inimeste kvaliteetset eluiga haiguste ennetuse, varajase avastamise ning efektiivse raviga.
Patsiendi soovil ja meditsiinilisel näidustusel korraldame konsultatsioone kitsaste erialade tunnustatud tippspetsialistide juures ning vahendame keerulisemaid uuringuid. Vajadusel anname teise või kolmanda arvamuse teie diagnoosi või raviplaani kohta kaasates erialade tippspetsialiste.
Meie visooniks on pakkuda oma valdkonnas parima kvaliteediga ning efektiivselt teenuseid.

Meie keskuse kollektiiv:

KatriinKATRIIN HÕIM
Kliendihaldur

 

 

RiinaRIINA HEINASTE (Lapsehoolduspuhkusel)
Kliendihaldur/ juhiabi

 

 

AnuANU TUUL
Kliendihaldur

 

 

JaakJAAK TÄLLI
Üldkirurg/Juhataja
Kirurg Jaak Tälli on lõpetanud Tartu Ülikooli 1983. aastal ning residentuuri Tallinna Kiirabihaiglas aasta hiljem. Selle järgselt töötas 3 aastat ortopeedi ja rindkeretraumatoloogina samas haiglas. Alates 1986. aastast töötas 10 aasta vältel bronholoogi ja kopsukirurgina Tallinna Kivimäe Haiglas ja järgmisel 4 aastal üldkirurgina Tallinna Keskhaiglas. 1998 aastal nimetati dr Tälli Kivimäe Haigla peaarstiks ning järgmisel 10 aastal töötas ta Kivimäe Haigla juhi, SA Põhja Eesti Regionaalhaigla kliinilise juhi ning Keila Haigla juhatajana. Samaaegselt tegeles dr Tälli pidevalt kliinilise praktikaga. Alates 2010 aastast juhib dr Tälli Innomedica Ravi ja Kliiniliste Uuringute Keskust samas ka ise praktiseerides. Dr Tälli on Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa usaldusarst Eestis. Pikk praktilise töö kogemus erinevatel erialadel võimaldab dr Tällil olla Teile abiks lihtsamate ja keerukamate terviseprobleemide tuvastamisel ning ravivõimaluste leidmisel.

HelenHELEN TÄLLI
Juhatuse liige

 

 

SANDRA MEISALU
Reumatoloog

 

 

Laura JohannaLAURA JOHANNA TUISK
Üldarst

 

 

ReetREET KORTEL
Üldarst

 

 

MaretMARET HANSEN
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

KATI-LIIS KOKK (Lapsehoolduspuhkusel)
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

MARIANN NETZ
Kliiniline assistent/Koordinaator

Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

AnneliANNELI BELJAEVA
Kliiniline assistent/Koordinaator
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija

 

 

IngerINGER SILLAOTS
Kliiniline assistent

 

 

MaarjaMAARJA KIVISTIK
Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2012. aastal füsioteraapia erialal, praktiseerinud ka Soomes Jyväskyläs. Pärast seda töötanud aastatel 2012-2013 füsioterapeudina Põhja-Eesti Regionaalhaigla Järelravi kliinikus ning Viimsi Tervis Spa Hotelli raviosakonnas. Spetsialiseerunud nii laste kui täiskasvanute taastusravile. Alates 2014 aastast Võimlemisklubi Janika Diamonds füsioterapeut. Tegelenud nii murdmaasuusatajate, kergejõustiklaste, jalgpallurite, korvpallurite kui ka tennisistidega. Osalenud erinevatel manuaal- ja pehmekoeteraapia koolitustel. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat, kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, aidates inimesi erinevate lihas-skeletisüsteemi probleemide korral.

MaaritMAARIT JUNOLAINEN
Füsioterapeut
Lõpetanud füsioteraapia erialal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal ning Tartu Ülikooli magistrantuuri 2013. aastal. Spetsialiseerunud täiskasvanute ja spordi­füsioteraapiale. Alates 2012. aastast tegutsenud käsipalliklubi HC Tallinn füsioterapeudina, lisaks teinud koostööd Eesti Käsipalliliidu, Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti Korvpalliliidu noortekoondistega ning Eesti Tennise Liiduga. Erialaselt täiendanud ennast pehmekoe- ja manuaalteraapia valdkonnas. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat, kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, et aidata inimesi erinevate skeleti-lihassüsteemi probleemide korral.

REIMO LIIV
Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia bakalaureuse 2018. aastal. Olen töötanud ühe aasta taastusravikeskuses ning olen mitmete sportlaste personaalne füsioterapeut. Olles ise tegelenud kõrgel tasemel vastupidavusspordiga, tunnen ja mõistan sportlaste probleeme hästi. Olen ennast täiustanud kõikvõimalik füsioterapeutilistel seminaridel, mis ülikooliaastatel kättesaadavad olid. Oma töös kasutan peamiselt pehmekoeteraapiat, kehalisi harjutusi, kinesioteipimist. Kõige paremini oskan inimesi aidata skeleti-lihassüsteemi vaevuste korral.

FotoMARI-LY METS
Massöör
Mind on alati huvitanud inimesed – nende töö, vaba aeg, harjumused ning kõik, mis seotud tervislike eluviisidega. Olen lõetanud 2011 aastal Tallinna Ülikooli, rekreatsioonikorralduse eriala. Rekreatiivsed tegevused on need, mis taastavad inimest tööst, loovad tasakaalu töö ja eraelu vahel. Rekreatsioonikorraldaja üheks oluliseks ülesandeks on toetada, suunata ja aidata inimesi mõtestatud vaba aja veetmisel. Üheks selliseks väljundiks on massaaž. Aastal 2012 omandasin Eesti massaaži- ja teraapia koolis massööri kutsekvalifikatsiooni. Pärast kooli suundusin praktikale Šveitsi, Zürichisse – see kogemus andis mulle kui algajale hindamatu kogemuse rahvusvahelises tiimis. Aastatel 2014-2015 töötasin Norwegian Cruiseline ristluslaeva spaas terapeudina. Alates 2015 aastast olen tagasi Eestis ning töötanud Tallinna kesklinna päevaspaas. 2018 aastal omandasin Eesti massaaži- ja teraapia koolis massaažiterapeudi kvalifikatsiooni. Valdan klassikalist-, spordi- ja tai massaaži, kuid töö käigus läbitud koolitustel on sinna lisandanud ka palju teisi massaažiliike, mille mõjutused on kujundanud mulle omast käekirja.

Valeri

VALERI KOVALJOV
Spordiarst

 

 

FotoANU KAASIK
Spordiarst