Natural Curve

Raviseade lülisamba kaela- ja nimmeosa raviks

Lülisamba kaelapiirkonna ravi metoodika:

Soojenduseks pööra pead paremale ja vasakule 10 korda. Seejärel painuta pead rinnale ja siruta maksimaalselt taha 10 korda. Selle järgselt painuta kaela maksimaalselt külgedele (õlgade suunas) 10 korda.

Hind 192 €

Kasutamine

  • Aseta seade tasasele kindlale pinnale. Paiguta seadme täispuhutav osa kaela alla, olles selili asendis. Jälgi, et asuksid seadmel tsentraalselt. Kinnita otsmiku- ja lõuafiksaatorid nii, et tunneksid end mugavalt.
  • Võta kummiballoon paremasse kätte ning pumpa õhk mansetti (tavaliselt 1-7) pigistust enda mugavustunde piirides. Surve ei tohi minna nii suureks, et põhjustaks kaelas valu.
  • Oota 10 sekundit ning tühjenda mansett õhust vajutades ballooni küljes olevale ventiilinupule. Korda harjutust järk-järgult pikendades balloonil lamamise aega kuni 15 minutini.
  • Esimestel nädalaltel tee harjutusi lühiajalisemalt ja väiksema survega. Protseduuri lõpus tühjenda balloon täielikult, vabasta pea fiksaatoritest ja pööra ennast balloonilt maha pead tõstmata. Taas püsti või istukile tõusnuna korda juba tuttavaks saanud soojendusharjutuste seeriat, et aktiveerida kaelalihaseid.
  • Saavutamaks püsivat paranemist tuleb harjutusi sooritada iga päev või vähemalt kolm korda nädalas.
Scroll to Top