Üldarsti ja üldkirurgi vastuvõtud

Usume, et meist igaühele on oluline saada kõige kaasaegsemat ja professionaalsemat arstiabi. Meie kogenud arstid on laia spektriga ning tegelevad muuhulgas igapäevaselt ka haiguste ennetusega. Dr Jaak Tälli omab pikaajalist kogemust kopsukirurgina ning olles Innomedica arstikeskuse juhataja on tema missiooniks igapäevaselt patsientide ravimine ning heaolu.

Üldarsti ja üldkirurgi vastuvõtt

Broneeri aeg arsti vastuvõtule tel:  610 9434 või info@innomedica.ee

Lisaks tegeleme:

  • Tegeleme komplitseeritud ja infektsioontüsistustega haavade ravimisega kaasaegsete meetodite ja vahenditega.
  • Kohapeal teostame ambulatoorseid pisioperatsioone nagu pindmiste mädakollete avamine, sissekasvanud küünte resetseerimine, healoomuliste naha uudismoodustiste eemaldamine, haavade sidumine, õmbluste eemaldamine jne.
  • Omame head kogemust krooniliste prostatiitide edukaks kompleksraviks.
  • Anname nõu reisimeditsiini puudutavates küsimustes ja teostame vajalikud vaktsineerimised arvestades sihtkohas eksisteerivaid võimalikke ohtusid.

Kohapealsed diagnostikavõimalused hõlmavad laboratoorseid uuringuid täies dimensioonis, röntgeni ja ultraheliuuringuid meie lepingupartnerite juures.

Keerulisemate uuringute puhul kasutame Tallinna Diagnostikakeskuse AS, Ida-Tallinna Keskhaigla AS ning SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla arstide ja tehnoloogia abi.

Hetkel korraldab vastuvõtte üldkirurg Dr. Jaak Tälli.

Scroll to Top