Üldarsti ja üldkirurgi vastuvõtud

Meie arstikeskuse kogenud arstide poole võib pöörduda kõigi tervisehädadega ja olenemata sellest, kas abivajaja räägib eesti, vene, inglise või soome keeles. Aitame Teid alati oma pädevuse piires kiiresti ning võimalikult efektiivselt. Kui kohapealsest võimekusest napib, leiame edasise diagnoosimis-  või ravivõimaluse kitsa eriala tippspetsialisti juures või haiglas.

Broneeri aeg arsti vastuvõtule tel:  610 9434 või info@innomedica.ee

Lisaks tegeleme:

  • Tegeleme komplitseeritud ja infektsioontüsistustega haavade ravimisega kaasaegsete meetodite ja vahenditega.
  • Kohapeal teostame ambulatoorseid pisioperatsioone nagu pindmiste mädakollete avamine, sissekasvanud küünte resetseerimine, healoomuliste naha uudismoodustiste eemaldamine, haavade sidumine, õmbluste eemaldamine jne.
  • Omame head kogemust krooniliste prostatiitide edukaks kompleksraviks.
  • Anname nõu reisimeditsiini puudutavates küsimustes ja teostame vajalikud vaktsineerimised arvestades sihtkohas eksisteerivaid võimalikke ohtusid.

Kohapealsed diagnostikavõimalused hõlmavad laboratoorseid uuringuid täies dimensioonis, röntgeni ja ultraheliuuringuid meie lepingupartnerite juures.

Keerulisemate uuringute puhul kasutame Tallinna Diagnostikakeskuse AS, Ida-Tallinna Keskhaigla AS ning SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla arstide ja tehnoloogia abi.

Hetkel korraldab vastuvõtte üldkirurg Dr. Jaak Tälli.

Scroll to Top