Kollageenijook Yana

Kollageen annab meie nahale struktuuri ning moodustab sellest pea 80%. Nagu ka naharakud on kollageen pidevas uuenemises ning vanad ja kulunud kollageenikiud lõhutakse ja asemele luuakse uued. Alates 25. eluaastast algab organismis sisemise ehk kronoloogilise vananemise tõttu kollageeni taastootmise langus (keskmiselt 1% aastas).

Hind 99 €

Vananedes kollageeni taastootmine langeb

Jõudes kuldsesse keskikka oleme kaotanud juba pea poole kollageeni loomise võimest. Kuigi vananedes kollageeni taastootmine langeb ei muutu kiirus millega vanu ja kulunud kollageenikiude lõhutakse. Seega hakkab kollageeni hulk organismis järk-järgult vähenema. Kollageenikiudude vähenemine muudab naha õhemaks ja rabedamaks, tekkima hakkavad kortsud ning tasapisi kaob ka nooruslik jume.

Nahas kollageenitootmise stimuleerimine

Siiani on kreemitamine olnud esmaseks ja peamiseks võimaluseks naha kauni ja nooruslikuna hoidmisel. Just kvaliteetkosmeetika üheks tööpõhimõtteks on nahas kollageenitootmise stimuleerimine. Siiski on see vaid pindmine ning mõju avaldub ainult kreemitatud piirkonnas. Uuenduslik kollageenijook Yana aitab parandada kollageeni tootmist juba organismi siseselt ning viib nahahoolduse koostöös kreemitamisega uuele tasemele.

Võitleme vananemisega

Kollageenijook Yana sisaldab kollageenipeptiide (kollageenimolekuli tükikesed) mida organism saab kasutada uue kollageeni loomiseks. Juues Yanat ei pea meie keha tootma uut kollageeni nullist, vaid saab juba valmis “tükkidest” loomulikul moel uusi kollageenimolekule luua. Seega võitleme me vananemisega mitte kollageenitootmist suurendades vaid tehes organismile uue kollageeni loomise lihtsamaks. Selle tagajärjel muutub nahk elastsemaks ja pehmemaks ning tasapisi hakkavad kaduma kurrud ja kortsud.

Kuigi Yana peamiseks eesmärgiks on naha ja jume kaunimaks muutmine on positiivne mõju ka:

  • näonaha pooridele – muutuvad väiksemaks,
  • turgutab juukseid ja küüsi,
  • vähendab liigesvalu ja naksumist,
  • mõjub hästi seedimisele, sest kollageen on toiduks kasulikule mikrofloorale ning õlitab soolestiku seinu.

Nagu rannavormi ei jõua me ühekordse treeninguga, ei kao ka kortsud pärast üht annust (15 ml) Yanat. Esimesed märgid Yana mõjust peaksid ilmuma 2-3 nädala jooksul, kuid sõltuvalt vanusest võib minna ka kauem.

Scroll to Top