Spordiarsti vastuvõtt Innomedicas

Spordiarsti vastuvõtule või koormustestile registreerimiseks palun helistage 6419510 või kirjutage sport@innomedica.ee

Spordiarsti vastuvõtu tasu on 60 €

Spordiarsti vastuvõtt

Innomedica spordiarstid

Anu Kaasik

Anu Kaasik

Vastuvõtud: Sõjakooli tn 10

Valeri Kovaljov

Valeri Kovaljov

Vastuvõtud: Sõjakooli tn 10

Spordiarstid Anu Kaasik ja Valeri Kovaljov võtavad vastu Forus Spordikeskuses, aadressil Sõjakooli tn 10

Forus Spordikeskuse kliendile on keskuse parkimiskohtadel parkimine TASUTA, kui parkimine on registreeritud keskuses asuvas parkimiskioskis.

 

Millal pöörduda spordiarsti vastuvõtule

1. Spordivigastused:
Spordiarstid aitavad diagnoosida ja ravida erinevaid spordivigastusi, sealhulgas nihestusi, venitusi, pingetõveid, kõõlusepõletikke ja luumurde. Nad võivad soovitada sobivaid ravimeetodeid, füsioteraapiat ja rehabilitatsiooniprogramme, et aidata sportlastel vigastustest taastuda.

2. Liigese- ja lihasevalu: Kui teil on korduvad või kroonilised liigese- või lihasevalud, võib spordiarst teie jaoks olla õige spetsialist. Nad hindavad teie sümptomeid, viivad läbi uuringuid ja määravad sobivad ravimeetodid, nagu ravimid, füsioteraapia või lihasjõu treening.

3. Ülekoormushaigused: Spordiga intensiivselt tegelevatel inimestel võivad tekkida ülekoormushaigused, nagu jooksja- või hüppaja põlv, tendiniit, kannapõletik või stressmurrud. Spordiarstid saavad hinnata ülekoormushaiguste põhjuseid ning soovitada ravimeetmeid ja taastumisplaanid.

4. Toitumisalased küsimused: Spordiarstid võivad aidata sportlastel optimeerida oma toitumist, et tagada nõuetekohane toitainete tarbimine ja energiavajaduste rahuldamine. Nad saavad anda nõu toitumiskava koostamisel, toidulisandite kasutamisel ning aidata leida tasakaalustatud ja individuaalselt sobiva toitumisstrateegia.

5. Treeningprogrammid: Spordiarstid saavad aidata sportlastel arendada tõhusaid treeningprogramme, mis aitavad saavutada spordi eesmärke ja parandada füüsilist võimekust. Nad võivad pakkuda treening nõustamist, soovitada spordialaseid parandusi ning aidata vältida ülekoormust ja vigastusi.

Need on vaid mõned näited kaebustest, millega spordiarstid tegelevad. Kui teil on spordiga seotud tervisemuresid või vajate professionaalset nõustamist spordiga seotud küsimustes, on soovitatav pöörduda spordiarsti poole.

Spordiarsti vastuvõtule või koormustestile registreerimiseks palun
helistage 6419510 või kirjutage sport@innomedica.ee

Füsioteraapia kinkekaart

Kingi spordiasrsti vastuvõtt oma sõbrale!

Kinkekaardi telllimiseks kirjuta info@innomedica.ee

Vastuvõtuajast loobumisel palume teavitada meid vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab OÜ Innomedica endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata vastuvõtu tasu kehtiva hinnakirja järgi.

Scroll to Top