Tihti jõuavad massaažikabinetti inimesed kes kurdavad käte suremis, tundlikkuse häireid sõrmedes, valu ning pinget. Selliste sümptomitega arvab inimene tihti, et probleemiks võib olla küünarliigese või randme/sõrmede probleem. Kuid seda, et põhjus võib peituda hoopiski kaelas inimesed tavaliselt ei arva.

Väga tihti tulenevadki surinad sõrmedes, käte suremine ja tuimvalu just kaelast. Põhjuseks võivad olla rohkem ja vähem tõsised probleemid, aga väga paljudel juhtudel on põhjuseks ühed tähtsad lihased: eesmine, keskmine ja tagumine astriklihas.

Nende lihaste ülesandeks on kaela painutamine ette, keeramine küljele ning kallutamine. Nende lihaste vahelt kulgevad ka arter ja närvid. Kui inimesel esineb igapäevaselt sundasendit mis nõuavad palju pea pööramist, pea pidevat eesasendit või kaela pidevat painutamist küljele on oht, et sundasend tekitab lihases verevarustuse häire. Sellest tulenevalt on häiritud ka lihase ainevahetus, mis omakorda aitab kaasa päästikpunktide tekkele ja see omakorda häirib lihase normaalset tööd. Seega kui astriklihased lühenevad tekivad ka pinged õlapõimikus ning käte verevarustus muutub halvemaks.

Kui sundasend on vältimatu siis peaks olema inimene teadlik, et on oht õlavöötme probleemideks. Teadlikult tuleks pöörata tähelepanu ka pidavale asendi muutmisele ning venitusele.

Istudes jälgi oma asendit. Ära istu küürus! Kui töötad arvuti taga, säti ekraan õigele kõrgusele . Ka nutitelefoni kasutades tõsta see silmade kõrgusele. Jälgi, et sa ei hoiaks pead oma kehast eemal.

Massöör tegeleb oma igapäevatöös lihase normaalse ainevahetuse taastamisega, kasutades selleks erinevaid massaaži tehnikaid ja töötab päästikpunktidega.Tulemuste ilmnemine sõltub konkreetselt inimesest ja tema seisundist. Märgatavaid muutusi võiks tavaliselt oodata peale 2-3 massaazikorda.

Tel: +372 610 9434
E-post: info@innomedica.ee

Teaduspõhine ja lõõgastav massaaž Innomedicas

Kasutame teaduslikult tõestatud tehnikaid, mis aitavad leevendada stressi ja vähendada lihaspingeid.

(Broneeri aeg veebis) või helista: 6109434

Masaaž, mis päriselt aitab.

Ühendame meditsiiniteaduse ja massaaži tervendava puudutuse. Meie massöör läheneb igale kliendile individuaalselt pakkudes lahendusi konkreetsetest tervisemuredest lähtuvalt. 

Innomedicas kohtuvad massaaž ja meditsiin

Massaaž kiirendab ainevahetust, leevendab lihaspingeid, parandab vere- ja lümfiringet. Tule massaaži Innomedica arstikeskusesse!

massaaz

Leevendame valu:

Massaaž Innomedicas aitab kroonilise valu, valusate lihaste ja pingete korral, võimaldades Sul vabalt ja mugavalt liikuda.

Lihaste taastumine:

Kiirenda oma taastumisprotsessi füüsilisest koormusest, parandades paindlikkust ja ennetades vigastusi.

Lõõgastumine:

Lõõgastuge rahulikus keskkonnas, kus iga seanss vabastab kehast ja vaimust füüsilisi ja emotsionaalseid pingeid.

Vaimne selgus ja emotsionaalne tasakaal on sama olulised kui füüsiline tervis. Meie massaažiteraapia rahustab nii teie keha, kuid ka teie meelt.

 

(Broneeri aeg veebis) või helista: 6109434

massöör Mari-Ly

Innomedica massöör Mari-Ly

Mari-Ly on on spetsialiseerunud klassikalisele, spordi- ja Tai massaažile. Ta segab enda töös erinevaid tehnikaid, mis kujundavad tema ainulaadse ja terapeutilise lähenemise massaažile.

Iga massaažiseanss kujuneb ainulaadseks tänu Mari-Ly heale eri massaažitehnikate kombineerimisele ning terapeutilisele lähenemisele massaažis.

Klientide tagasiside

“Mari-Ly on väga kõrgelt professionaalne terapeut ja oskab alati õigeid punkte ravida. Samuti on väga kliendikeskne ja positiivne tema üldine suhtumine ja hoiak.”

Suurima heameelega kiidan oma massööri Mari-Lyd. “Ta on lihtsalt vapustav inimene, kellel on kullast käed ning imetlusväärne oskus rätseplikult läheneda, st individuaalselt kliendile pakkuda teadmisi ja praktikat oma töö näol just selleks, mida klient vajab. Lisaks kõigele on ta lihtsalt imelise suhtumise, hoolivuse ja kirega suhtuv inimene, kes armastab oma tööd ja seda on läbi tema oleku kui ka käte tunda. Mina olen leidnud endale elu massžööri teie juurest ning tänan Innomedicat selle eest 🙂 “

"Olen olnud Mari-Ly klient juba mitu aastat ja paremat massööri kohanud ei ole. Mari-Ly teeb oma tööd südamega ja tema juures vabanevad kõik pinged, iga kord kui käin Innomedicas massaažis, siis mõjub see väga teraapiliselt! Innomedica'sse soovitan alati ka oma lähedastel pöörduda muredega, sest siin keskendutakse patsiendile ja alati saab abi ning teenindus on sõbralik"

“Mina olen Mari-Ly tööga väga rahul.Tubli, sõbralik, rahulik, empaatiline spetsialist! “

Massaaž Tallinna kesklinnas

Lõõgastav massaaž lõunapausi ajal või hommikul enne kiiret tööpäeva.

Meie kogenud massöör Mari-Ly võtab kliente vastu mõlemas Innomedica keskuses. Trammi ja bussiga pääseb mugavamini kesklinna kliinikusse (Narva mnt.7).

Kui soovid kesklinna vältida

Mary-Ly võtab kliente vastu ka meie Tondi kliinikus (Sõjakooli tn 10), kus on parkimine klientidele tasuta.

 

(Broneeri aeg veebis) või helista: 6109434

Masaaži soovitame kui sul esineb:

 • mõõdukas stress
 • unehäired
 • lihaspinged
 • lihasvalulikkus
 • liigesliikuvuse vähenemist
 • pingepeavalu
 • immuunsüsteemi nõrkus
 • vale kehahoiak
 • halb rüht
 • väsimus vaimsest tööst

Vastunäidustused:

 • äge südamepuudulikkus (reuma, infarkt, südamelihase põletik, arütmia jne)
 • ära tule haigena
 • mädased põletikud, haavad
 • kasvaja või kahtlus sellele
 • äge maksa- ja neerupuudulikkus
 • raseduse katkemise oht
 • ägedad traumad (luumurrud, rebendid, põrutused

Kõhtu ei masseerita songa, raseduse, menstruatsiooni, sapi- ja neerukivide puhul;
massaaži ei tehta ka vahetult peale traumat või operatsiooni.

Peale massaaži on soovitav juua kindlasti vett või rohelist teed jääkainete väljutamiseks.

 

Massaaži eest on võimalik tasuda ka Stebby kontolt.

Broneeri aeg massaaži,
helista 6109434

Broneerida saab ka e-maili teel: info@innomedica.ee

Vastuvõtuajast loobumisel palume teavitada meid vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab OÜ Innomedica endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata vastuvõtu tasu kehtiva hinnakirja järgi.

Füsioteraapia kinkekaart

Kingi massaaži kinkekaart sõbrale!

Kinkekaardi tellimiseks kirjuta info@innomedica.ee

Scroll to Top