Innomedica uus füsioterapeut

Triin

Meie Tondi keskuses alustas vastuvõttude tegemist uus füsioterapeut Triin Teder.

Triin on töötanud füsioterapeudina 11 aastat.
Bakalaureusekraadi omandas ta 2013. aastal Tartu Tervishoiukõrgkoolis. Seejärel alustas magistriõpinguid Tartu Ülikoolis. Õpingute ajal oli Triin praktikal nii Eestis kui ka Portugalis- spordiklubi Benfica juures, tegeledes enamasti noorsportlastega.

Olles terve oma elu tegelenud spordiga, peab Triin liikumist väga oluliseks. Oma põhiliseks füsioteraapia alaseks huviks peab Triinu (harrastus)sportlaste ja kehaliselt aktiivsete inimestega tegelemist ning (spordi)traumajärgset füsioteraapiat. Lisaks paneb Triin suurt rõhku traumade ja ülekoormusvigastuste ennetamisele.

Triin tunneb peensusteni tennise, (tai)poksi, jooksmise ja jõusaali treeningutega kaasnevaid probleeme ning lahendusi, kuid oskab aidata ka teiste spordialade harrastajad. Lisabs omab Triin personaaltreeneri sertifikaati.

Triin on tegelenud väga erinevate vanusegruppidega – beebidest eakateni.
Igapäevaselt kasutab ta oma töös peamiselt kehalisi harjutusi, pehmekoeteraapiat ja kinesioteipimist. Kasutades sealjuures alati teaduspõhist lähenemist.

Triin võtab kliente vastu meie Tondi keskuses esmaspäeviti ning neljapäeviti. Broneeri aeg Triinu juurde veebis  või helistades numbrile +372 641 9510

Viimased uudised
Scroll to Top