» Meist

Meie missiooniks on pikendada inimeste kvaliteetset eluiga haiguste ennetuse, varajase avastamise ning efektiivse raviga.
Patsiendi soovil ja meditsiinilisel näidustusel korraldame konsultatsioone kitsaste erialade tunnustatud tippspetsialistide juures ning vahendame keerulisemaid uuringuid. Vajadusel anname teise või kolmanda arvamuse teie diagnoosi või raviplaani kohta kaasates erialade tippspetsialiste.
Meie visooniks on pakkuda oma valdkonnas parima kvaliteediga ning efektiivselt teenuseid.

Meie keskuse kollektiiv:

 

Foto
KATRIIN HÕIM
Kliendihaldur

 

 

 

Riina

 
RIINA HEINASTE (Lapsehoolduspuhkusel)
Kliendihaldur/ juhiabi

 

 

 

 Anu


ANU TUUL
Kliendihaldur

 

 

Jaak


JAAK TÄLLI
Üldkirurg/Juhataja
Kirurg Jaak Tälli on lõpetanud Tartu Ülikooli 1983. aastal ning residentuuri Tallinna Kiirabihaiglas aasta hiljem.  Selle järgselt töötas 3 aastat ortopeedi ja rindkeretraumatoloogina samas haiglas. Alates 1986. aastast töötas 10 aasta vältel bronholoogi ja kopsukirurgina Tallinna Kivimäe Haiglas ja järgmisel  4 aastal üldkirurgina Tallinna Keskhaiglas. 1998 aastal nimetati dr Tälli Kivimäe Haigla peaarstiks ning järgmisel  10 aastal töötas ta Kivimäe Haigla juhi, SA Põhja Eesti Regionaalhaigla kliinilise juhi ning Keila Haigla juhatajana. Samaaegselt tegeles dr Tälli pidevalt kliinilise praktikaga. Alates 2010 aastast juhib dr Tälli Innomedica Ravi ja Kliiniliste Uuringute Keskust samas ka ise praktiseerides. Dr Tälli on Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa usaldusarst Eestis. Pikk praktilise töö kogemus erinevatel erialadel võimaldab dr Tällil olla Teile abiks lihtsamate ja keerukamate terviseprobleemide tuvastamisel ning ravivõimaluste leidmisel.

Helen
HELEN TÄLLI

Juhatuse liige

 

 

 

 Foto
SANDRA TÄLLI
Reumatoloog

 

 

 

Reet


REET KORTEL
Üldarst

 

 

 

 Maret
MARET HANSEN
Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija.

 

 

Foto
KATI-LIIS KOKK

Õde/Kliiniline assistent
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija.

 

 

 Foto
MARIANN NETZ
Kliiniline assistent/Koordinaator
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija.

 

 

 Anneli
ANNELI BELJAEVA (Lapsehoolduspuhkusel)
Kliiniline assistent/Koordinaator
Kliiniliste ravimiuuringute läbiviija.

 

 

 Inger
INGER SILLAOTS
Kliiniline assistent

 

 

 

 Agnes
AGNES RAUDAM
Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2012. aastal füsioteraapia erialal. 2015 aasta sügisel omandasin ortopeedilise manuaalteraapia sertifikaadi Portugalis (COMT 2015, Curtin University). Täiendavalt olen osalenud erinevatel lihas-skeletisüsteemi ja pehmekoeteraapiate koolitustel.
Vahemikus 2012-2016 tegin koostööd Eesti Pimekurtide tugiliiduga, osutades rehabilitatsiooniteenuste raames füsioteraapiat pimedatele liitpuudega lastele Tallinna Heleni koolis.  Olles tegelenud ratsutamisega enam kui 15 aastat, mõistan hästi ratsutajate muresid ja tunnetusraskuseid sadulas. Sellest tulenevalt oskan näha paremini probleemide põhjus-tagajärg seoseid. Teen koostööd mitmete Eesti ratsasportlastega.
Pöörduda võib nii klassikaliste selja-, kaela-, pea- ja teiste lihas- ning liigesvalude korral, ülekoormussündroomide esinemisel kui trauma –või operatsioonijärgse taastusravi eesmärgil. Oma töös kasutan peamiselt pehmekoeteraapiaid, liigesmobilistatsioone ja -manipulatsioone, lihasenergiatehnikaid, terapeutilisi harjutusi ja kinesioteipimist.

 Maarja
MAARJA KIVISTIK (Lapsehoolduspuhkusel)
Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2012. aastal füsioteraapia erialal, praktiseerinud ka Soomes Jyväskyläs. Pärast seda töötanud aastatel 2012-2013 füsioterapeudina Põhja-Eesti Regionaalhaigla Järelravi kliinikus ning Viimsi Tervis Spa Hotelli raviosakonnas. Spetsialiseerunud nii laste kui täiskasvanute taastusravile. Alates 2014 aastast Võimlemisklubi Janika Diamonds füsioterapeut. Tegelenud nii murdmaasuusatajate, kergejõustiklaste, jalgpallurite, korvpallurite kui ka tennisistidega. Osalenud erinevatel manuaal- ja pehmekoeteraapia koolitustel. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat, kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, aidates inimesi erinevate lihas-skeletisüsteemi probleemide korral.

Maarit
MAARIT JUNOLAINEN
Füsioterapeut
Lõpetanud füsioteraapia erialal Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2011. aastal ning Tartu Ülikooli magistrantuuri 2013. aastal. Spetsialiseerunud täiskasvanute ja spordifüsioteraapiale. Alates 2012. aastast tegutsenud käsipalliklubi HC Tallinn füsioterapeudina, lisaks teinud koostööd Eesti Käsipalliliidu, Eesti Jalgpalli Liidu ja Eesti Korvpalliliidu noortekoondistega ning Eesti Tennise Liiduga. Erialaselt täiendanud ennast pehmekoe- ja manuaalteraapia valdkonnas. Oma töös kasutan peamiselt manuaalteraapiat, pehmekoeteraapiat,
kinesioteipimist ning kehalisi harjutusi, et aidata inimesi erinevate skeleti-lihassüsteemi probleemide korral.

Andres
ANDRES RAJA (Lapsehoolduspuhkusel)
Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Ülikooli 2012. aastal füsioteraapia erialal. Olen töötanud rehabilitatsioonimeeskonnas Tartu Dorpat Spas ja erivajadustega lastega Aktiviseerimiskeskus Aves. Olen teinud koostööd erinevate käsipalli meeskondadega. Töötan ka Fysioparkis, kus käivad profi- ja harrastussportlased ning traumade ja opertasioonide järgselt taastusravi vajavad inimesed. Teraapias kasutan põhiliselt pehmekoeteraapiat, kehalisi harjutusi, kinesio- ja sporditeipimist ning spordimassaaži. Olen täendanud ennast ka oropeedilise osteopaatia valdkonnas.

Foto
REIMO LIIV

Füsioterapeut
Lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia bakalaureuse 2018. aastal.  Olen töötanud ühe aasta taastusravikeskuses ning olen mitmete sportlaste personaalne füsioterapeut. Olles ise tegelenud kõrgel tasemel vastupidavusspordiga, tunnen ja mõistan sportlaste probleeme hästi. Olen ennast täiustanud kõikvõimalik füsioterapeutilistel seminaridel, mis ülikooliaastatel kättesaadavad olid. Oma töös kasutan peamiselt pehmekoeteraapiat, kehalisi harjutusi, kinesioteipimist. Kõige paremini oskan inimesi aidata skeleti-lihassüsteemi vaevuste korral.

Valeri


VALERI KOVALJOV
Spordiarst

 

 

 

 Foto
ANU KAASIK
Spordiarst

 

 

 

 Foto
SANDRA RAK

Massöör
Lõpetanud Tallinna Teeninduskooli 2010. aastal. Õppinud Soomes spordimassaaži, Tallinnas klassikalist- ja sprodimassaaži Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Töötanud alates 2017. aastast massöörina.

 

 

 

Save